Ci, którzy byli na zakończeniu kolejnego roku nauki w STMiT już wiedzą.
Ci, których tam zabrakło, na pewno się już dowiedzieli. Nie szkodzi jednak zamieścić ogłoszenia, żeby nikt nie zapomniał:
W niedzielę jesteśmy wszyscy zaproszeni do Skawiny. Pani Ela spodziewa się, ze nikogo nie zabraknie: ani jednego ucznia i ani jednego rodzica.
W programie spotkania: przede wszystkim SPOTKANIE. Widzimy się, żeby się wspólnie pobawić, porozmawiać, snuć nowe plany, opowiadać o tym, co sie ostatnio działo.
Jestem uczennicom tego studia i muwie wszystkim to jest najlepsze studio pod słońcem.I jeszcze pomysły z wyjazdami są cool.
no szkoda, że nie dotarłam…
Wybacz, że Cię poprawię, ale nie mogę na to patrzeć: „uczennicą” i „mówię”.
dlaczego mnie tu nie ma
wiecie co ale to już jest szczyt wszystkiego… Patrze na to z pogardą jak można roboc takie byki w księdze gości, i jak można dawać zdjęcie z przed trzech lat. Ludzie zastanówcie sie…
kochany X, zdjęcie jest sprzed 2 lat, a skoro zdjęcie wklejaliśmy w momencie zaproszenia na spotkanie w 2005, to jasne jest, że nie dysponowaliśmy zdjęciem ze spotkania w 2005 roku…
A jeśli masz takowe, przyślij je nam, podziel sie. Adres w dziale Kontakt. Nie narzekaj, to zbyt łatwe. Zrób coś sam X-ie!
Gwarantuję Ci, ze jesli tylko podeślesz bardziej aktualne zdjęcie, natychmiast znajdzie się ono na stronie. pozdrawiam
Ciekawe kto to taki ten X? Łatwo wszak krytykować będąc anonimowym. Jeśli krytykujesz, to miej odwagę się ujawnić. W przeciwnym przypadku taka krytyka, to zwykły bełkot.
X patrzy z pogardą, a sam sadzi byki…
Wg słownika języka polskiego PWN (http://slowniki.pwn.pl) wyrażenie przyimkowe użyte przez pana X- „z przed” pisze się inaczej, a mianowicie- „sprzed”.
A oto stosowna regułka:
-„sprzed” przyimek składający się z ubezdźwięcznionego przyimka „z” i przyimka „przed” (łączący się z rzeczownikiem w dopełniaczu), oznaczający:
1. «taki, który pochodzi z miejsca położonego przed czymś określonym przez towarzyszący przyimkowi rzeczownik»
Samochód odjechał sprzed domu.
2. «pochodzący z okresu poprzedzającego coś oznaczonego przez towarzyszący przyimkowi rzeczownik»
Znajomy sprzed wojny.
3. «pochodzący z okresu określonego przez towarzyszący przyimkowi rzeczownik, oznaczający jakiś czas»
Meldunek sprzed godziny.
Ku przypomnieniu pragnę dodać, iż nie jest to księga gości, lecz dział zwany „komentarze”, to kolejny błąd pana X.
I jeszcze jedno- łatwo jest krytykować kiedy jest się anonimowym. To taka poza „znającego się na wszystkim”, czy też chęć rozładowania się na innych w bezpieczny sposób? Śmieszni są ludzie, którzy oceniają innych i wstydzą się pod tym podpisać…
Ale mu dowalili. Można by znaleźć jeszcze inne błędy… „roboć” i zaczął z małej litery 😉 A moja siostra wyjechała z regułką… hahaha!! Jakiś głupi ten X. Powtórzę po wszystkich. Jak się krytykuje to się pod tym podpisuje! Nawet zrymowałam!!!! ;))))))
Oj Justysiu rymowanie to Twoja specjalność;)! czyż nie?